C: S prázdnou ze Sadské

12.10.2009 15:07

V 6. kole narazilo naše Céčko na Béčko Sadské. Naši začali výborně a Honza Hrejzek výkonem 421 nedal soupeři šanci a vyhrál o 27. Olda Husák pokračoval v bodovém zisku. Byť zahrál 394, vyhrál obě dráhy a o 10 kuželek. Po třetině utkání vedl Sokol 2:0 a o 37 kuželek.

První polovinu utkání uzavřel Zdeněk Pačes a jeho 386 na soupeře nestačilo o 44 klacků. Se sedmikuželkovým mankem nastoupila Jarka Soukenková a i přes parádních 420 prohrála o 21. Před poslední třetinou to bylo 2:2 a Sadská měla 3 devítky k dobru.

Tonda Roškota náhozem 329 prohrál o 105 a Luboš Mareček i přes velkou snahu a výkon 352 obdržel také hundrdt,přesněji vjádřeno hundrdt dvacet.

Časomíra utkání SK Sadská B : Sokol Kolín C se zastavila na stavu 6:2 a skore 2560:2302. Céčko je 15 místě.