C: Zkrotili Spartaka

17.03.2010 21:05

Ve 24. kole hostilo Céčko o Vlašim, která byla o příčku výše a na distanc pěti bodů. Utkání načal pásek, co mu na hlavě roste pačes a bohužel díky první dráze soupeře, prohrál výkonem 377 (189+188) o 9 kuželek. Olda Husák, coby dvojka týmu - tedy druhý v pořadí na utkání, se soupeřem také nedržel krok a náhozem 388 (193+195) prohrál o 22. Teprve Jarka Soukenková ukázala, jak se na spartakovce musí a když skolila 418 (195+217) kuželek, skolila i soupeře o 31 kuželek.

V poločase to bylo 2:1 na body pro Vlašim a o 0 (slovy nula) kuželek pro obě družstva.

Druhou půli otevřel Martin Slavíček a po prohrané první dráze přelétl na druhé dráze soupeře jak kondor čmeláka a konečným výsledkem 414 (186+228) vyhrál o 31. Předdotahovák David Luboš smolně na 395 (194+201) prohrál o 38 a zase to bylo jinak. Tedy takto.

Na body 3:3 a Vlašim vedla o 7 kuželek.

V souboji nervů se v domácích barvách představil Luboš Marečku, nepodal soupeři pero, ale ruku a pak už mu ukazoval jenom záda. Luboš to zvládl na jedničku a výkonem 425 (210+215) vyhrál o 44 a dramatický zápas skončil správně.

Kolín C prazil Vlašim 5:3 (2411:2374) o 37 kuželek. Domácí stáhli ztrátu na Vlašim na 3 body a jsou stále na 13. příčce.