Turnaj Kolínská osmdesátka v dorážce - vítěz si odnese 80 Euro - neváhejte

13.10.2018 08:31

Vážení sportovní přátelé, kamarádi, kamarádky.

V roce 1938 naši přechůdci založili odbor kuželek při TJ Sokol Kolín. Nevím, zda v té nelehké době přemýšleli o tom, jak dlouho jim jejich nadšení vydrží a zda najdou zdatné pokračovatele. Jisté je jedno. Pokračovatelé se našli a jistě by z nich měli v mnoha ohledech radost. 

Vždyť jejich snaha přežila 80 let a hráči i hráčky Sokola Kolín (byť se v běhu času musel oddíl nuceně přejmenovat), získali mnoho medailí, pohárů a ocenění. Těmi nejzářivějšími jsou tituly mistrů světa, které získali Hana Konířová (Mádlová) a Filip Dejda či světový rekord Marie Švorbové.

Píše se rok 2018 a oddíl kuželek Sokola Kolín stále žije. Proto jsme se rozhodli, na počest otců zakladatelů a všech bývalých i současných členů oddílu, uspořádat otevřený turnaj v dorážce na 2x 40 hodů pod názvem Kolínská osmdesátka.

Turnaj, který je ve znamení osmiček. Vítěz si odnese 80 Euro. Finanční odměnu si odnesou hráči (hráčky) na prvních osmi místech. Hráči, kteří splní další kritéria, si odnesou jako bonusy dalších 8 Euro.

Každý z účastníků si navíc odveze zcela zdarma pamětní tričko.

Proto neváhejte a přihlaste se prostřednictvím formuláře do našeho turnaje. Nezapomeňte si ale přečíst důležité informace v rozpisu, který najdete níže nebo si ho můžete stáhnout zde.

Těšíme se vás.

 

 

 

 

 

Zpět